TURKCELL BLOG ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
7 Ocak 2012 Cumartesi by Alara in Etiketler: , ,

Turkcell'in ana sponsoru olduğu 2011 Turkcell Blog ödülleri sahiplerini buldu.15 farklı kategoride en iyi bloglar internet kullanıcılarının oylarıyla belirlendi. 1. Aday olduğum süreçte yarışma ile ilgili birçok olumsuz iddia vardı. En azından aday olduğum kategoride bunların gerçekleşmediğini görmek sevindirici. Tüm kazananları tebrik ediyorum.

 1. forivia'da güçlü ekibimizle çalışmak isteyenleri http://www.bayanlarais.org sitemize bekliyoruz... Ayrıca ilan.bayanlarais.org adresinden ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz.

 1. Adana Hafriyat sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Yıldızlar Hafriyat 1990’lı yılların başlarından beri sektörde iş tecrübelerimizle birlikte aile şirketimiz olan Yıldızlar adana hafriyat olarak hizmet vermekteyiz. adana hafriyat Sektördeki hizmetlerimizle fark oluşturacak işleri ilk günkü heyecanla ve istekle yapmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar özel sektör ve bir çok resmi kurumlarla yaptığımız işler referanslarımızdır.
  Dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tutan firmamız ayrıca Adana Yıkım ve Adana Kazı dallarında idaalı bir şirket olup her türlü Adana Yıkım ve Adana Kazı işlerinide büyük bir özveri ile yapmaktadır.
  Adana Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden Yıldızlar Adana Hafriyat kalite, etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmektedir.
  Adana Hafriyat , Adana Yıkım ve Adana Kazı olarak hizmet çeşitliliğini geniş bir yelpazede gerçekleştirmeye devam etmektedir.

  Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden Yıldızlar Adana Hafriyat büyük projelere imza attı. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın çalışma disiplini ve azmidir.

Yorum Gönder