WEB SİTESİ KURMAK İSTEYENLER
by Alara in

Web sitesi yapmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adresdesiniz. Web sitesi yapmak için ihtiyaç duyacağınız programlar ve bilgilere bu sayfadan ulaşabileceksiniz.
WEB SİTESİ Mİ KURMAK İSTİYORSUNUZ?
      
 Web sitesi kurmanın çok çeşitli yolları vardır,bazıları aylarını yıllarını verip kodlama ve tasarım öğrenip site kurar,kimi otomatik yazılımlar satın alarak site kurar,kimileri web tasarımcılara yüzlerce hatta binlerce TL ödeyerek site sahibi olurlar,bizim gibileri ise internetin olanaklarından faydalanarak dünyanın en kaliteli sitelerini dünyanın en kolay yöntemiyle hiç ücret ödemeden kurarlar.
     
 • Bu sistemle web sitesi kurmak çok basittir.
 • Bu basit sistemle  'Bilgisayar açma-kapamayı bilen herkes' site kurabilir.
 • Bu sistemle kurulan siteler,seçeneğin çok fazla olmasından ötürü en seçkin ve en kaliteli siteler olarak kabul edilmektedirler.
 • Bu sistemle kurulan siteler seo dostudur.Bu yüzden Arama Motorlarında çok hızlı yükselirler.
 • Sistem bir kez öğrenildikten sonra 1 değil istenilen kadar web sitesi kurulabilir.
          İçerisinde onlarca kategori ( iş,eğitim,sanat,internet,sağlık,eğitim,spor,teknoloji, müzik,chat,forum,e-ticaret,finans,adsense hazır siteler,satış ortaklığı siteleri vs.)bulundurduğu için istenilen hemen hemen her alanda site yapmak mümkündür.
          Bu sistemle web site kurmak ücretsizdir.
      
                                      ‘Web sitesi Kurma Rehberi’
Websitesikurmarehberi
             Web sitesi kurma rehberi sadece bir kaç adımda kaliteli siteler kurma sistemini; resimlerle,videolarla adım adım anlatan özellikle ''Web Sitesi kurmak konusunda 'sıfır bilgiye' sahip olanlar'' için özel olarak oluşturulmuş eşsiz bir site kurma klavuzudur

 •  Dünyanın en kolay ve en kaliteli sitelerini kurmayı öğreneceksiniz.
 • Sıradan internet kullanıcılarına göre anlatıldığı için bu rehberle herkes site kurabilir.
 • Adım adım anlatımlarla birkaç adımda sitenizi kuracak ve kafanız hiç karışmayacak!
 • Tüm anlatımlar resimli,ayrıca resim üzerinde işaretli yönlendirmeler bulunmakta.
 • 3 adet eğitim videosu sayesinde aklınızda soru işareti kalmayacak.
 • Sitenizi admin panelinizden bağımsız şekilde siz yöneteceksiniz.
 • Tasarımcılara avuç avuç para dökmeden istediğiniz sayıda site kurabileceksiniz.
                   Bu rehberde sadece site kurmayı değil,sitenizi web’de yayınlamayı,hatta yazı,  resim,video,link vs. gibi şeylerin nasıl konulacağına kadar anlatılıyor. Böylece hiçbir ekstra bilgiye veya araştırmaya ihtiyacınız kalmayacak.   Hiçbir tasarım ve kodlama bilgisine ihtiyacınız yok. İlk sitenizi 2-3 saat gibi kısa bir sürede kurabilecek ve sistemi bir kez öğrendikten sonra site kurmak sizin için 15-20 dakikalık bir işlem olacak.

         Site kurmak sizin için çocuk oyuncağı olacağından site kurup satarak kendinize ek  gelir bile sağlayabilirsiniz.

          Ayrıca hazırladığınız sitenin size sağlayacağı faydalardan bir tanesi de size para kazandırmasıdır. Sitenizde reklam yayınlamanız karşılığında para ödeyen binlerce site var. İnternette araştırarak size uygun en iyi reklam programına üye olarak sitenizden gelir elde edebilirsiniz. Ancak sitenizin içeriği ile yayınladığınız reklamların birbiri ile alakalı olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde reklamlar ziyaretçilerin dikkatini çekmez ve reklamlarınızın tıklanma oranı düşük olur. Örneğin sitenizin içeriği bilgisayar parçaları ile ilgili olsun. Ziyaretçileriniz sitenize bilgisayar parçaları hakkında bilgi almak isteyen kişiler olacağından sitenizdeki araba reklamları veya av tüfeği reklamları ziyaretçilerin dikkatini çekmez
Size tavsiyem normal satış değeri 370 TL olan bu ürünü kısa süreliğine 84 TL ye alma şansını kaçırmayın

Bu sisteme ulaşmak için lütfen tıklayınız


 1. arkadaslar iyi bir site kurmak istiyorsaniz bu isi profesyonellere yaptirmalisiniz.
  asagida ismini verdigim site alan adini ve hosting i aliyorsunuz . size siteyi teslim edene kadar para almiyor. siteyi kuruyor siz internetten peki olmus dediginizde parayi gonderiyorsunuz oda size siteni sifresini. bence en guvenilir yontem bu. siteyi aldiktan sonra dolandirilma gibi birsey sozkonusu degil .

  http://www.onlineonweb.com/urunlerimiz.html

  saygilar

 1. www.websitesikurmak.org

 1. Site kurmaktan ziyade önemli olan inanıp devam etmektir.Büyüme süreci çok uzun olacağı için illaki sıkılacaksınız.Sıkılmayıp devam edenler bir yerlere gelmeyi başaranlardır.

Yorum Gönder