KİTAP YURDU ORTAKLIK SİSTEMİNE GİRİN, SİZDE KAZANIN
22 Eylül 2011 Perşembe by Alara in Etiketler: , ,Size bugün yeni bir ortaklık sisteminden bahsetmek istiyorum. KİTAP YURDU.COM

Siteniz ya da bloğunuza Kitap Yurdu linkini koyarak, onbinlerce kitap satışı yapan bir siteye ortak olabilirsiniz.  

Sitedeki başvuru formunu doldurup kitapyurdu.com tarafından başvurunuzun kabul edildiğine ve hesabınızın aktifleştirildiğine dair bir e-posta aldıktan sonra e-postada belirtilen gerekli kodları  sitenize yerleştirebilirsiniz.


internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.
Size bir ortaklık numarası verilecektir. Bu numarayı kırmızı renkte "ortaklık numaranız" olan yerlere yazarak, linklerin izlenmesini ve hesap bakiyenizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Kitap Yurdu'ndan mutlaka kazanç sağlayacaksınız.

1- Sayfanıza örnek linklerden birini yerleştirip, bu linke tıklayarak kitapyurdu.com'da alışveriş yapan ziyaretçilerinizin alışverişlerinin tutarından bir ortaklık payı alabilirsiniz.
2- Sayfanızda kitapyurdu.com'un satışını yaptığı kitaplar içinden, beğendiğiniz veya istediğiniz bir kitaba link vererek, bu linki tıklayıp o kitabı alan kişilerin alışverişlerinden extra bir ortaklık payı alabilirsiniz.
3- Sayfanıza kitapyurdu.com'da arama yapma formunu yerleştirerek; hem ziyaretçilerinizin onbinlerce kitaba ulaşmasını sağlar, hem de yapacakları alışverişlerden ortaklık payı alabilirsiniz.


 


Yorum Gönder