BLOĞUNUZUN YÜKSELMESİNDE FORUMLARIN ÖNEMİ
21 Aralık 2011 Çarşamba by Alara in Etiketler: , , ,


Sizlere bloğunuzun arama motorlarında yükselmesi için neler yapılması gerektiğini daha önceki yazılarımda bahsetmiştim. Bugün de bloğunuzun yükselmesi için önemli bir aşama olan forumlardan bahsetmek istiyorum.


 • İlk önce bloğunuzun konusu ile ilgili uygun forum siteleri bulun ve bulduğunuz bu forum sitelerine üye olun. Ancak üye olurken "web siteniz" kısmına mutlaka bloğunuzun adresini yazın.

 • Forumlarda profil bilgilerini oluştururken, "imzanız" diye adlandırılan ve yazdığınız her yazı ya da yorumun altında çıkan bölüme mutlaka bloğunuzun adresini yazın.

 • Diğer üyelerin dikkatini çekmek, onların sizi takip etmesini sağlamak için mutlaka aktif olmalı, yorumlar yazmalı, fikirlerinizi belirtmelisiniz.

 • Bloğunuza yazdığınız konuları forumlarda paylaşın ve sonuna bloğunuzu kaynak gösterin. Yazılarınızı beğenenler diğer yazılarınızı da okumak için mutlaka bloğunuzu ziyaret edeceklerdir.
Eğer yazdığım şekilde forumlara üye olur, uygulama yaparsanız; bloğunuzun ziyaretçi artışına sizde şaşıracaksınız.

İşte size Webmaster konularıyla alakalı bir kaç forum sitesi:

http://www.kazanc-sistemi.com/forum                          
http://www.parakazan.us/forums/                                
http://forum.onlineparakazan.com/                               
http://www.frmtr.com/              


Bu forumların dışında sizinde bildiğiniz başka forumlar varsa, bizimle paylaşırsanız sevinirim.


 1. Forumlarda takılmanız sitenizi daha yükseltir. Güzel bir yazı tşkler bilgilendirme için..

 1. Forumlarda akif olarak bulunmanız hem sosyal medyada tanınmanızı sağlar hem de websitenizin ekstra hit almasını sağlayacaktır. yazı için tşk

 1. Gerçekten yeri büyük

 1. Adana Hafriyat sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Yıldızlar Hafriyat 1990’lı yılların başlarından beri sektörde iş tecrübelerimizle birlikte aile şirketimiz olan Yıldızlar adana hafriyat olarak hizmet vermekteyiz. adana hafriyat Sektördeki hizmetlerimizle fark oluşturacak işleri ilk günkü heyecanla ve istekle yapmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar özel sektör ve bir çok resmi kurumlarla yaptığımız işler referanslarımızdır.
  Dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tutan firmamız ayrıca Adana Yıkım ve Adana Kazı dallarında idaalı bir şirket olup her türlü Adana Yıkım ve Adana Kazı işlerinide büyük bir özveri ile yapmaktadır.
  Adana Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden Yıldızlar Adana Hafriyat kalite, etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmektedir.
  Adana Hafriyat , Adana Yıkım ve Adana Kazı olarak hizmet çeşitliliğini geniş bir yelpazede gerçekleştirmeye devam etmektedir.

  Adana Yıkım ve Adana Kazı dallarındaki iş gücümüz konusunda Adanada parmakla gösterilen bir firma olduğumuzu referenslarımıza bakarak anlayabilirsiniz.

  Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden Yıldızlar Adana Hafriyat büyük projelere imza attı. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın çalışma disiplini ve azmidir.

  Adana Yıkım ve Adana Kazı hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Yorum Gönder